top of page

Kto sme

Našich klientov si vážime a dávame vždy na prvé miesto.U nás vyriešite všetko, čo potrebujete a môžete sa spoľahnúť na tie najkvalitnejšie služby.

1solution sme založili s jasným cieľom:

Zvýšiť úroveň finančného sprostredkovania

na Slovensku.

 

Presne poznáme našu konkurenciu, a práve preto vieme, že u nás nájdu naši klienti tie najkvalitnejšie produkty a služby  na jednom mieste. Sme nároční na našich finančných agentov, ktorí musia spĺňať nie len etické, ale aj náročné odborné požiadavky.

Najvyššie etické štandardy sú našim

základným pilierom.

 

Vždy kladieme potreby klienta na prvé miesto a zameriavame sa na transparentnosť všetkých poplatkov a podmienok, o ktorých naša konkurencia často nehovorí. S klientmi sa nestretávame iba raz, ale vytvátame dlhodobú spoluprácu, pretože vieme, že rastieme s našimi spokojnými klientmi. 

Anchor 1

V banke vám nepovedia, že ich konkurencia má lepšiu službu. My áno.

Každá finančná inštitúcia, s ktorou sa stretnete, chce dosiahnuť pre seba ten najvyšší zisk a iba vám predať svoje produkty. My ale spolupracujeme so všetkými relevantnými inštitúciami a stojíme nad systémom. Vždy vám z celého finančného trhu vyberieme to najlepšie, pretože nás zaujíma len váš zisk. Zisk finančných inštitúcií znižujeme tým, že ich nútime ponúkať to najlepšie.

S nami žiadna inštitúcia nemôže komunikovať ako s bežným klientom, na ktorom by chcela zarobiť. My poznáme ich všetky podmienky a tiež ich konkurencie. Ak nás chcú presvedčiť, musia  našim klientom ponúknuť jedinečnú ponuku, ktorá bude naozaj najlepšia na trhu. Naši klienti tak získajú neštandardné výhody, ušetria čas a najlepšie je, že pre nich je naša služba zadarmo. 

bottom of page